Porsche Boxster

Dünyanın en çok tanınan ve Ferrari’nin ardından belkide en çok kullanılan markası olan Porsche’nin son araçlarından biri olan Porsche Boxster isimli modeline değineceğiz.

Aracın tasarımı gerçekten mükemmel olarak hazırlanmış. Üstü açık bir model olan ve yaz aylarının en çok tercih edilebilecek araçları arasında bulunan Boxster, araç severlere sunduğu şık tasarım ve motor özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gerçekten mükemmel bir motor gücü kullanılmış olan Porsche Boxster modelinde metalik boya araca yepyeni bir hava katmış gibi görünüyor.

Aracın kaput özelliklerinde 6 adet Boxster motor sistemi bulunuyor. Çift kavramalı PDK şanzıman ve süspansiyon revizyonu ile eskiye nazaran daha mükemmel ve güvenli bir hale getirilmiş. Porsche Boxster isimli aracın motoruna değinecek olursak motor, 2.9 litre baz motor Boxster’de 255 HP (eski model 245), Cayman’da da 265 HP (eski model 245), güç üretiyor. 4 litre direkt enjeksiyonlu motor ise S versiyonlarında görev alacak.
Boxster S’de 310 HP (eski model 295), Cayman S’ de 320 HP (eski model 295) güç üretiyor. İleride hız tutkunlarının ve klas arayanların belki de en büyük tercihi haline gelecek bu aracın geçmiş modellere göre tampon tasarımı da değiştirilmiş ve yepyeni bir soluk kazandırılmış. Araca olumsuz olarak sayabileceğimiz hiçbir şey bulunmuyor. Araçta ön ve arka dâhil 6 adet airbag bulunuyor ve bu da can güvenliği için atlanmaması gereken bir husus.

Araç mükemmel olarak tasarlanmış. Sizler için doğru seçim olabilir diye düşünmekteyiz.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle