Dacia Logan Pick-up

Son dönemlerde otomotiv sektöründe her alana el atan Dacia, son modellerinden biri olan Pick-Up markasını araç severlere duyurdu.

Aracın görüntüsü çok kaliteli bir görüntü vermese de içerik olarak araç çok iyi durumda bulunuyor. Pick-Up, klasik araçlara göre biraz daha yüksek konumlandırılmıştır. 800 Kg yükleme kapasitesi bulunan araç, sınıfının en çok taşıma gücüne sahip araçlarından birisi durumundadır.

Logan Pick-Up özellikle etkin bir çalışma aracıdır, her zaman titiz profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır. Hem sağlam ve hem de pratik kasası taşınan eşya ve nesnelerin güvenliğini sağlayan 16 bağlantı noktasıyla donatılmıştır. Kasaya erişim ve kullanımı 300 Kg yüke dayanıklı bir kapakla kolaylaştırılmıştır.

Aracın uzunluğu ve genişliği de gayet iyi durumda bulunuyor ve diğer araç modellerine kıyasla daha geniş bir görüntü çiziyor. Genişliği 138 Cm, Uzunluğu ise 180 Cm olan Dacia Logan Pick-Up, çok sayıda ev eşyası taşıyabilecek kapasiteye de sahiptir.

Araç, motor özellikleri bakımından da son derece iyi durumda bulunuyor. Dacia Logan Pick-Up, Renault kökenli olan 1.5 dCi 70 HP dizel motoruyla ve Logan MCV’den aldığı yürüyen aksamıyla Logan Pick-Up hem modern hem de sağlam bir araba.

Ortalama 5.3 litre yakıt tüketimine sahip olan bu aracı görmenizi mutlaka öneriyoruz.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle