Opel Movano

Üretimine 1998 yılı sonlarında başlanan Opel Movano 2002 yılında ise yeni görünümüne kavuşmuştu. Opel’in ticari araçlarından biri olan Movano Opel’in en büyük ticari aracı niteliğinde.

Panel Van tipinde üretilen Movano 8 metreküp, 10.8 metreküp ve 12.6 metreküp seçenekler ile piyasada. Bu da çok çeşitli kullanım alanlarında çeşitli otomobiller sunuyor.

Opel Movano ülkemizde genel olarak 16 yolcu ve bir sürücü kapasitesiyle okul taıtı olarak kullanılmakta. 12.6 metreküp alanlı Movano’larda sürücü hava yastığı ve ABS güvenlik sistemleri standart olarak verilmekte.

2006 yılında “Yılın Vanı” seçilen Opel Movano ülkemizde yüksek satış rakamlarına sahip olmasa da İngiltere’de opel temsilcisi Vauxhall ile yüksek satış rakamları elde etti.

Taşıdığı özellikleri ve geniş iç hacim seçenekleri ile Ticari araç portresini başarı ile yansıtan Opel Movano performans olarak da sınıfının başarılı isimlerinden. Saatte 145 kilometre maksimum hız yapabilen Opel Movano’nun 100 kilometrede 9 litreye yakın yakıt tüketimi var.

Ürünün ikinci el fiyatları ise 15.000 – 20.000 TL arasında değişiyor.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle