Opel Corsa

Küçük model araçların vazgeçilmezlerinden olan Opel Corsa teknolojinin son nimetlerini bize sunmaktan geri kalmıyor. Corsa C’Mon aracı sadece sizi gideceğiniz yere ulaştırmıyor. İçinde barındırdığı Pioneer GPS sistemi ile size müthiş bir kolaylık sağlar. Aynı zamanda mevcut GPS sistemi harika bir multimedya oynatıcıdır. Cep telefonunuz ile uyumlu çalışıp hands free özelliğini kullanarak cep telefonunuz ile görüşme yaparken dikkatinizi dağıtmaz.

Güçlü tasarımı ve kıvrımları ile dikkat çeken model oldukça iyi gözüküyor. Ön camının geniş olmasının yanında şeffaf üst tavanı ile manzarayı kaçırmamanızı sağlıyor. Bu şeffaf tavan otomobilinizin ferah bir havaya kavuşması için güzel bir opsiyon. Şık göstergeleri, direksiyon üzerindeki kumanda butonları ile iç tasarım olarak da mükemmeliği üst düzeyde tutulmuş.

Opel Corsa her zaman için çok yönlü bir otomobildir. Bunu unutmamalısınız. Küçük çaplı otomobillerde bagaj büyük sıkıntıdır. Bisiklet vs. gibi büyük nesneleri taşımak için plakanın bulunduğu kısım çekilerek büyük bir alan açılabiliyor. Bu küçük olan otomobili gayet çok eşya taşıyabilecek hale getirmiş.

Otomobilde mevcut sunroof mükemmel bir şekilde tasarlanmış. En rüzgarlı havada dahi uğultu yapmayacak ve sizi rahatsız etmeyecek biçimde tasarlanmış. Aynı zamanda sunroof’u otomatik olarak kumanda edebiliyorsunuz.

Opel Corsa sahip olduğu güvenlik sistemlerinde olası bir kaza anında sağlam yolcu kabinleri ile kurtarma alanını maksimuma çıkartıyor ve kullanıcısının güvenliğini üst düzeyde tutuyor.

Yeni nesil Opel Corsa bu özellikleri ile günümüzde gayet kullanışlı ve tatmin edici bir otomobil portresi çiziyor.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle