Opel Combo

Opel Combo; Opel Panel Van ve Opel City Plus olarak iki türünü piyasaya sürdü. Fiat Doblo, Ford Transit, Ford Connect, Renault Kangoo modelleri Opel Combo’nun rakipleri arasında.

Ticari araç olarak piyasaya sürülen Opel Combo Van, Opel Combo Plus’a göre çok daha az işçilikle yapılmış. Estetik olarak çok farklı olan bu iki araç performans ve iç dizayn olarak birbirine çok benziyor. Hatta aynı da denebilir.

Opel Combo sürücülerinin güvenini sağlayabilmek için DSA (Dynamic Safety Action) (yani aracın yüksek yol tutuşu sağlaması amacını icra eden sistem) ve ticari araçlar için önemli sayılabilecek H7 far sistemi ile sunulmuş. Ayıca araç güvenlik için sürücü için tam boy hava yastığı, aktif gergili emniyet kemerleri, pedalların katlanabilir olması ve kapının çelikten oluşan korumaları ile güvenliğe önem vermiş.

Opel Combo’nun gayet kıvrak bir yapıda olması ve ani hızlanmaları sağlayabilmesi iş alanında kolaylık sağlayabilir. Aracın konforununda bir o kadar iyi olduğunu söylersek abartmış olmayız.

Opel Combo Tour modeli ise doğalgaz ile çalışan modeli doksan yedi beygir gücüne sahip. Tasarruflu işverenler için birebir.

Opel Combo‘nun bazı donanımsal aksanında hemen sorunlar oluşabiliyor. Araç bu yönü ile çok puan kaybediyor. Tamponunun rakiplerine göre yere yakınlığı ise bir ticari araç için en talihsiz durumlardan biri.

Ürünün ikinci el piyasası çok canlı değil. Fiyatı ise modeli ve durumuna göre 12.000 ile 20.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle