Jaguar XF

Zaman içerisinde dünyanın en çok tanınan markası haline gelen Jaguar, zaman içerisinde yaptığı tasarımlar ve piyasaya sürdüğü araçlar ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Son olarak piyasaya sürdüğü araçlardan biri olan Jaguar XF modeli, gerçekten araç severler için mükemmel bir sürüş keyfi ve görüntü kalitesi sunuyor. İlk görüntüleri sunulan araç, siyah görüntüsü ve muazzam görüntüsü ile çok emek harcanmış bir araç görüntüsü izlenimini kazanıyor.

Araçta motor özellikleri gerçekten mükemmel olarak hazırlanmış. 2.7 litre V6 207 beygir dizel ve 3,0 V6 238 beygir, 4,2 litre V8 298 beygir ve 4,2 litre V8 kompresör 416 beygir 3 adet benzinli motorla ne kadar kuvvetli olduğunu herkese kanıtlıyor. Şık iç tasarımı ile de siz araba severlerin gönlünü fethedecek.

Araçta ön ve arka dahil 6 adet Airbag ve bir adette sürücü dizliği Hava yastığı bulunuyor. Araçta sürücü için kolaylaştırılmış son teknoloji Navigasyon sisteminin yanı sıra özel olarak üretimi yapılan Jaguar XF’lere son teknoloji yol bilgisayarları da entegre edilmiş.

Ferrari California gibi bu araçta da V8 motor gücü kullanılmış. 5.0 litre V8 bir motora sahip olan XFR 6000/6500dd 510hp güç, 2500/5500dd bandı arasında da 625nm tork üretiyor ve gücünü arka tekerlere aktarıyor, sıfırdan 100 kilometre hıza 4,9 saniyede çıkan XFR maksimum 250km/s hız yapabiliyor. Siz araba severler, aracın ergonomik yapısını incelemek için aracı mutlaka internet üzerinden resimleri ile incelemelisiniz.
Zaman içerisinde en yükseklere tırmanmasını beklediğim Jaguar XF, gerçekten mükemmel ve güvenli şekli ile artık sizlerle.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle