Ford Mondeo

Yeni Ford Mondeo 2006 yılında yollara çıkan abisinden biraz daha farklı olarak 2009 yılında karşımıza dikildi. Öncelikli olarak bazı estetik ameliyatları geçirdiğini belirtmekte fayda var. Onun yanında biraz daha genişleyerek rahat bir seyahat alanı sunmayı da ihmal etmiyor.

Ford firmasının Sedan modellerinden biri olan Mondeo, daha çok iş adamlarını ve iş adamı gibi davranmayı sevenleri hedef alıyor gibi gözüküyor. Özellikle ağır ve vakur yapısı ile dikkat çeken araç, iç mekân da kullanılan kalite malzeme ve özellikle çok beğendiğim gösterge tablolarıyla tebriki hak ediyor.
Kullanıcılarının daha tam olarak inceleyemediği aracı, 2006 yılından beri yollarda olan ağabeyleri ile aynı kefeye koymak yanlış olur sanırım. Çünkü şikâyet ve eleştiriler ile yeniden elden geçirilen aracın, şuan ki enerjisi daha da artmış durumda.

Özellikle hız yönünden sürücüsüne istediğini veren araç ile birçok kez radara yakalanmanız mümkün. Bu nedenle özellikle oğlunuzdan uzak tutmanız açıkçası sizin açınızdan iyi olur gibime geliyor.

Bluetooth, HMI, hız kontrol sistemi, yol uyarıcı, gecikmeli sönen farlar, aynalı camlar gibi bir çok teknoloji ile kullanıcısının beğenisine sunulan Yeni Ford Mondeo hakkında yakın zamanda net izlenimler elde edeceğiz sanırım.

Yeni Ford Mondeo ya 53.000 TL den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tabi ki en üst sınıra çıkmak isterseniz 73.000 TL’ yi gözden çıkarmanız gerekecek.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle