Ford Focus

Ford Focus Sedan 2009

Dünya yollarına iki farklı tasarımla sürülen bir model. Focus adıyla anılan tasarımı ve CC tasarımı ile kullanıcısının aklını çalmaya çalışan bir araç Yeni Ford Focus..

Focus Coupe tam gençlik arabası. Açılabilir tavan yapısına sahip olması özellikle arabası ile hava atmaya meraklı ve Ferrari alacak kadar zengin olmayan gençler için iyi bir seçenek olabilir.

Normal Focus ise daha masum yapısı ile bir aile arabası olamasa da, arabam bana yeter diyenleri yeterince memnun edebilecek yapıda bir araç.
Özellik olarak hemen hemen birbirine yakın olan bu iki tasarımda standart olarak bir çok fonksiyon barınmakta. Üstün gece görüş sistemleri, otomatik park ve yağmur sensörleri, çeşitli güvenlik paketleri, yenilenmiş orta konsol sayılabilecek ana unsurlar olabilir.

Kullanıcısı tarafından pek eleştirilmeyen araç, belirtilenlere bakılırsa yol hakimiyeti açısından ve virajlardaki performansından ötürüde tebrik edilmeyi hak ediyor.

Özellikle CC yani Coupe tasarımı benim gönlümü çeldi diyebilirim. Her ne kadar bir Ferrari kadar olamasa da içinde iken size gerçekten huzur verecek bir araç. Çekilin yollar biz geliyoruz…

2009 Nisan ayı sıfır araç fiyatları motor hacimleri ve opsiyonel özelliklere bağlı olarak 30.000 TL ile 46.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
muhittin
muhittin
13 yıl önce

arkadaslar 100 km de neyakar buaraç konforu nasıl

tilki
tilki
12 yıl önce

şehir içi 9-10 lt

şehir dışı 7 lt

karma 8.4

Yol sesini çok güzel içine alır, motorun tüm homurtularını içeride dinler, rüzgarın sesi ile serinlersiniz.