Fiat Scudo

Fiat ailesinin hafif ticaret sınıfındaki nitelikli üyelerinden biri olan “Fiat Scudo” ile karşınızdayız. 2008 yılının “En iyi Ticari Aracı” seçilen Scudo’nun birebir rakipleri “Citroën Jumpy”, “Peugeot Expert” dir. Markanın başarılarını pekiştiren modellerden biri oluğunu “Fiat Doblo” incelememizde de belirtmiştik.

VIP taşımacılık başta olmak üzere hususi ve kurumsal işlerinizde en iyi yardımcılarınızdan biri olabilir. En iyi diyoruz çünkü ilk paragrafta belirttiğimiz gibi 2008 yılının en iyisi o. Ticaretteki yükünüzü büyük ölçüde hafifletecek güçlü bir yol arkadaşı… 1.9 ve 2.0 Litre hacmindeki motor seçenekleri ve sınıfının (birebir rakipleri hariç) geniş hacimlerinden birine sahiptir. Ticarete dayalı eksi konfor, artı dayanıklılık durumu Scudo için geçerli değil. Dayanıklılık konusunda da kendisinden taviz vermeyen araç, gerek fonksiyonel gerekse de konforlu iç tasarımı ile rahatınızı da düşünen bir araçtır.

Aracımızın artılarına göz attığımız zaman;
– Yol tutuştu konusunda iddiası büyük araçlardandır. Bunu pek çok uluslar arası testte aldığı üst düzey notlarla ispatlamıştır.
– Modern çizgisi ile ticaretteki çekiciliğinize artılar katmaktadır.

Eksi hanesine göz attığımızda ise;
– Markanın genel çatısı altında aynı tasarımda 3 ayrı markada yer alan aynı modellerden ötürü ayrıcalıklı bir modele sahip olamıyorsunuz.
– Hacminin genişliğine aldanıp da kaldırabileceği yükten fazlasının altına koymamanız gerekli. Çünkü sizlerinde iyi bildiği gibi “Hafif Ticari Araç” modellerinde dingil dayanıklılığı önemli ve hassastır.

“Fiat Scudo ikinci el fiyat” aralığı, Mayıs 2009 itibari ile aşağıdaki gibidir;
Fiat Scudo 2.0 Litre Benzinli 2001 Model Fiyatı: 11.000 TL’dir.
Fiat Scudo 2.0 Litre Dizel 2008 Model Fiyatı: 29.000 TL’dir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle