Fiat Fiorino

Fiat Fiorino 2008

Fiat ailesinin yeni ve başarılı üyelerinden biri olan “Fiat Fiorino” ile karşınızdayız. Türk mühendisliğinin başarılı ürünlerinden biri olarak tarihteki yerini alan Fiorino, Minicargo sınıfının iddialı ve karizmatik lideri olmayı başardı. “2009’un En iyi Ticari Aracı” seçilen Fiorino, Fiat ailesinin diğer başarılı üyeleri Doblo ve Scudo’nun ardından bu ödülü alan 3. araç olmuştur. Görüldüğü üzere hafif ticari araç sınıflarında Fiat için başarı tesadüf değil.

610 kilo, 2500 litrelik geniş ve güçlü yük taşıma kabiliyetinin yanı sıra düşük hacimli motor kapasitesi ile ekonomik bir ticaret ortağıdır. Fiat markasının hafif ticari araç yelpazesinin başarılı olması şaşırtıcı değildir. Çünkü bu yelpazenin en sağlam köklerinden biri olan Bursa Tofaş fabrikasının üretim ve tasarım konusundaki tecrübesi tartışma götürmez bir konudur. Böylesi bir başarıdan ötürü de gurur duyduğumuzu belirtelim.

Ticari boyutunu bir yana bırakırsak Family modeli ile ailenizin konforlu ve ekonomik yolculuklar yapmasını sağlayabilirsiniz. Aracımızın artılarına değinirsek;
– Sınıfının tartışılmaz lideridir.
– Ekonomik yakıt tüketimi ile gerek ticari, gerekse hususi kullanımınızda yüzünüzü güldüren bir otomobildir.

Eksi hanesine göz attığımızda ise;
– Kaslı karoser tasarımının altındaki güçsüz motoru ve sınıfının minicargo olduğunun unutulmaması gereklidir.

“Fiat Fiorino ikinci el fiyat” aralığı, Mayıs 2009 itibari ile aşağıdaki gibidir;
Fiat Fiorino 1.4 Litre Benzinli 2008 Model Fiyatı: 15.500 TL’dir.
Fiat Fiorino 1.3 Emotion MTA Combi Dizel 2009 Model Fiyatı: 26.500 TL’dir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle