Fiat Ducato

Fiat ailesinin en büyük üyelerinden biri olan “Fiat Ducato” ile karşınızdayız. Ailenin en büyüğü olmak onun güçlü ve dayanıklı olmasını gerektiriyor. Bu gerekliliğin farkında olunarak üretilen Ducato, günümüzde üretilen 3. nesil modeli ile üç buçuk tona yakın yük taşıma kapasitesi ile ticaretin ağır yükünü omuzlayabilmektedir.

Araç, seçeneklerine göre çeşitli motor ve şanzıman çeşitliliğine sahiptir. 5 ve 6 ileri vitesli manüel şanzımanlarının yanı sıra “Comfort Matic” isimli otomatik şanzımanı ile de sürüşünüze kolaylık getirmeyi hedeflemiştir. Midibüs ve minibüs karoser tasarımları bulunan araç, isteklerinize karşı cevap verme konusunda yeteneklidir. Fiat’ın 1987 yılından itibaren ürettiği bu modelin ikinci nesil sürümü 1994 yılında üretilmişti. Üretilen ikinci nesil Ducato ile “Peugeot Boxer” ve “Citröen Jumper” ın temeli atılmıştır. Bu yüzden sınıfının tecrübeli isimlerinden biri olarak biliniyor. Bu yüzden ilk tercihleriniz arasında yer alabilir.

Aracımızın artılarına gelirsek;
– 3.0 Litrelik Multijet (dizel) motoru ile 155 beygir güç üretmektedir. Bu güç ile ticari yaşamınızdaki en güçlü kozunuz olabilir.
– Ticaretin gereksinimi olan fonksiyonel bir iç mekân tasarımı ile hayatınıza büyük kolaylık sağlayacaktır.

Eksi hanelerine göz attığımız Ducato’nun, karşımıza çıkan eksileri;
– İkinci neslinden sonra birebir benzeri olan modellerin bulunuyor olması.
– Çok daha fazla rahatlık ve güç istiyorsanız VW Crafter ve Mercedes Sprinter gibi modellerin gerisinde kalan bir modeldir.

Fiat Ducato ikinci el fiyat” aralığı, Mayıs 2009 itibari ile aşağıdaki gibidir;
Fiat Ducato 10 M3 2.8 Litre 1998 Model Fiyatı: 8.500 TL’dir.
Fiat Ducato Maxi 3.0 Litre 2007 Model Fiyatı: 35.000 TL’dir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle