Bmw 7 Serisi

BMW’nin en yaratıcı tasarımcılarının özenle dizayn etikleri BMW 7 serisinde ön kısımda belirgin farları ortalayan ızgaralar oldukça dikkat çekici ve şık… Zarif çizgileri ve sportif tarzı yansıtan, aynı zamanda BMW ciddiyetini vurgulayan yan kısımları tasarımı tamamlayan diğer öğelerden.

BMW 7 serisi otomobillerde birçok motor seçeneği mevcut. On iki silindir benzinli, sekiz silindir benzinli, altı silindir benzinli, sekiz silindir dizel, altı silindir dizel gibi motor seçenekleri BMW 7 serisi otomobillerin çok amaçlılığı konusunda bilgi veriyor.

BMW 7 serisi sedanda en ilginç özelliklerden birisi de şüphesiz opsiyonel korumalı camlar. Sert darbelere karşı dayanıklı olan cam, hırsızlıklara karşı koruma sağlarken, sıcak – soğuk yalıtımı ve Ultra Viole güneş ışıklarından koruma gibi özellikleri ile de konforu pekiştiriyor.

BMW 7 serisinde bulunan bir özellik ise yine opsiyonel olarak sunulan Adaptif Farlar. Adaptif farlar en çok virajlarda sürücünün işine yarıyor. Sistem direksiyon hareketlerini, viraj akışını ve hızınızı hesaplayıp buna göre far sistemini hareket ettirip daha aydınlık bir yol ve üst düzey güvenlik sağlıyor.

258 beygirlik motor gücü sayesinde otomobilin sürüşü oldukça heyecan verici oluyor. Ayrıca 0 – 100 km/h arası hızlanmaya 7,8 saniyede ulaşan araç 244km/h hıza ulaşabiliyor. 88 litre yakıt hacmine sahip BMW 7 Serisi yakıt tüketim verileri ise şöyle: Şehir içi 14,6 litre yakıt tüketen BMW 7 şehir dışında yakıt tüketimini 7,6 litreye kadar düşürüyor.

Zarif ve şık tasarımı, geniş iç hacmi ile BMW 7 serisi düşünülmeye değer otomobillerden birisi…

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle