Peugeot Boxer

Peugeot Boxer 2006

Peugeot ailesinin en büyük bireyi olan Boxer ile karşınızdayız. Fiat Ducato ile birebir aynı olan aracımız “Large Cargo” sınıfında iddialı bir isimdir. Toptancılık ile uğraşıyorsanız, ticarette ki yardımcınız olabilir. Hatta en önemli adaylardan biridir. Teknik verilerini öğrenip, test sürüşüne katılmalısınız.

Aracımızın geniş yapısının iç tasarım ile raflarla donatılması size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bunun dışında Midibüs olarak da üretilen “Peugeot Boxer” ile turizm veya öğrenci taşımacılığında emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Güçlü motor seçenekleri ile yükünüzü hafifletebilecek bir araç olduğunu da sözlerimize ekleyelim.

Kamyonet, Midibüs ve Maksi Kargo modelleri ile her ihtiyacınıza cevap verebilecek olan Boxer’ı, ticaretin büyük adımlarını atacaklara tavsiye ederiz.

Aracımızın artılarına geldiğimizde ise bakalım neler karşılıyor bizi;
– Özellikle ön kısımdaki parçalı bütünlük ile kaza sonrası masrafları azaltan bir tasarıma sahiptir.
– Sürücü koltuğunda bel desteği yan yolcu koltuklarından birinde kullanışlı bir gizli bölme ve daha birçok detay ile ticareti kolaylaştıran yapıya sahiptir.

Eksilerine gelindiğinde ise;
– Özgün olmayan tasarımı ilgilerin Fiat Ducato’ya kaymasına neden olabilir.
– Fiyat / Performans / Konfor üçgenin de olumsuz notlar almaktadır. Bu noktadan daha iyi rakipleri olan Mercedes Sprinter ve VW Crafter’ın gerisinde kalıyor.

Peugeot Boxer’ın ikinci el fiyat aralığı, Nisan 2009 sonu itibari ile aşağıdaki gibidir;
Peugeot Boxer 2.8 Litre Dizel 1997 Model Fiyatı: 7.250 TL’dir.
Peugeot Boxer 2.2 Litre Dizel 17+1 2009 Model Fiyatı: 60.000 TL’dir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle