Hyundai i10

Hyundai i10 2008

Hyundai’nin en küçük üyesi i10 il karşınızdayız. Dünya mini hatchback segmentinin en yeni üyelerinden biri olan “Hyundai i10” tam çiftlere özel ekonomik bir araba. Sınıfında eş değer rakiplerinin bulunmasının yanı sıra Hyundai’nin bu sınıftaki ilk karoser tasarımı olduğu için tecrübe gelişimi konusunda söyleyebileceğimiz bir söz yok. Aracın Hyundai’nin Atos modelinin yerine üretildiği de bilinen detaylardandır.

Şehir içi kullanım için üretilen bu araç sınıfının üyesi i10 ile şehirde ekonominin rahatlığını yaşayacaksınız. Düşük motor hacmi ile yanınızda olacak olan i10’dan çok fazla atiklik beklememeniz ve onu limitlerinin dışında zorlamamanız gerekli. En nihayetinde ekonomi için üretilmiş bir otomobili kullanıyorsunuz. Uzun yollara çıkabilmek için tasarlanmış bir araç olduğunu söylemek zor. Hem sunacağı bagaj hacmi hem de performans açısından yakın illere gidip gelmekten öteye geçmemenizde fayda var.

Aracımızın artılarına birlikte göz atalım;
– Üst sınıftaki Getz’ in 1.1 litrelik benzinli ekonomik motoru üzerindeki geliştirme sürecinden sonra daha da kısıtlanan yakıt harcaması ile sınıfında ilk sıralarda.
– İlk nesil üretimi 2008 Haziran ayında üretim bandından çıktığı için şu anda yaza özel kullan sat araçlardan biridir. Hem de değerini yitirmeden.
– Sınıfının uzunluk, genişlik ve yükseklik bakımından en geniş otomobilidir.

Aracımızın sınıfına oranla eksileri; bagaj hacmi ve atik olamayan motorudur.

Hyundai i10 Nisan 2009 ikinci el fiyatları aşağıdaki aralıktadır;
Hyundai i10 2008 Model Fiyatı: 14.500 TL’dir.
Hyundai i10 2009 Model Fiyatı: 19.000 TL’dir.

Hyundai i10 2009 model sıfır aracın anahtar teslim fiyatı: 21.000 TL’dir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle