Volkswagen EOS

2009 Vokswagen Eos

Volkswagen firmasının ilk Coupe Cabriolet modeli olan bu araç, tabiri caizse üstü açık araba tutkunları için ideal bir ulaşım aracı olmaya aday. Bazı sitelerde yapılan araştırmalarda bayanların en çok almak istedikleri araç.

Kullananların hemen hepsinin buluştuğu tek ortak nokta dış dizayn olarak Peugeot 307 ile neredeyse tıpatıp olması olsa da araç kendi segmentin de oldukça başarılı olarak nitelendirilebilir.

Bunun dışında aracın henüz tam anlamıyla yollarda bulunmaması bazı noktalar da yeterli kullanıcı bilgilerine ulaşmamızı engeller nitelikte. Kullanıcıların çoğalması ilerleyen dönemlerde aracın hakkındaki görüşlerin artmasına da yardımcı olacaktır.

Spor araç tutkunları için ideal bir araç görünümünde olan EOS, sunduğu özellikler ile de dikkatleri üzerinde toplayacak nitelikte.

Deri koltuk kılıfları, 4 kişilik oturma kapasitesi, sürücü ve yolcular için farklı sıcaklık ayarları sunmayı amaçlayan çift bölmeli klima, takla sensörleri, 6 ayrı hava yastığı, iç denetlemeli alarm, hız sabitleyici, park sensörü sadece burada saymak istediklerim. Bunların dışındaki özellikleri için bence kendi sitesini veya bir satış ofisini ziyaret ediniz.

Aracın ülkemizde 1.4 ve 2.0 motor seçenekleri satılmaya başlanmış durumda. Firma resmi internet sitesinde araçların ülkemizdeki satış fiyatlarını 30.000 Euro ile 50.000 Euro arasında tutmuş durumda. Tabi ki araca ekleyeceğiniz ek özelliklerde bu fiyatı biraz daha arttırabilir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle