Citroen Jumpy

Hafif ticari araçlar sınıfları arasındaki geçiş segmentinde yer alan bir Citroen modeli olan Jumpy ile karşınızdayız.

Citroen Jumpy ile ticaretten çok geniş aileniz ile keyifli bir yaşam sürmek isteyebilirsiniz. Ne var ki üst sınıfta yer alan “Citroen Jumper” dan daha düşük hacme sahip olmasının yanı sıra, hassas gibi görünen tasarımı ile ticaretten uzakta ailenizin yaşamını kolaylaştırmak için üretilmiş bir araç olduğunu belirtebiliriz. Kim bilir belki de VIP tasarım ile makam aracı olarak da kullanabilirsiniz.

Aracımızın gerek alt sınıftaki Berlingo isterse de üst sınıftaki ticari kardeşi Jumper’a göre daha üstün bir konfor sunduğunu söylemeliyiz. Eğer konforlu bir ticare anlayışına sahipseniz sınıfındaki en ekonomik araçlardan biri ile karşı karşıyasınız. Bildiğiniz gizi bu sınıfın temsilcilerinden biri de Mercedes Vaneo’ dur. Ancak gerek satış sonrası yedek parça gerekse de anahtar teslim standartları konusunda sadece isim satan bir marka olduğunu söylemeliyiz.

Jumpy artıları ve eksileri ile tamamen sizin beğeninize hitap edebilecek bir araç. Belirttiğimiz gibi keyfi kullanım içinde kullanılabileceği gibi ticaretteki çekici yüzünüz olabilir. Ayrıca aynı estetik görünüme sahip pek çok sınıf arkadaşına oranla daha ekonomik ve düşük fiyata satılmaktadır.

Citroen Jumpy Mart 2009 sonu itibari ile ikinci el fiyatı aşağıdaki aralıktadır;
Citroen Jumpy 1.9 Dizel 2000 Model Fiyatı: 9.250 TL’dir.
Citroen Jumpy 2.0 HDI VIP 2008 43.250 TL’dir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle