Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo5 2009

Chevrolet Aveo, hatchback ve sedan modeli bulunan şehir yaşamına uygun, ekonomik bir otomobildir. Sınıfının en can alıcı motor hacimlerinden biri olan 1.2 litre hacmi ile kıskandıran bir yakıt tüketimi sunarken yaşamınıza biraz da olsa performans katabilmektedir.

Evli değilseniz ve çalışıyorsanız, üstüne üstelik büyük şehirde yaşayıp park alanı sıkıntınız varsa “Chevrolet Aveo Hatchback” sizin için uygun bir otomobil diyebiliriz. Belki de aileniz vardır. Çocuklar, eşiniz… O hale “Chevrolet Aveo Sedan ile şehir yaşamının tadını ekonomik olarak çıkarabilirsiniz. Aveo, üretilen son sürümünün gördüğü değişimlerle daha can alıcı çizgilere sahip olmuş bir otomobildir.

Aracımızın artılarına geldiğimizde;
– 1.2 Litre motor ile 84 beygir, 1.4 Litre hacimli motor ile tam 98 beygir güç üreten Aveo, tasarruflu olduğu kadar performansı seven bir otomobildir.
– Hatchback modelinin sahip olduğu 220 litre bagaj hacmi, aynı model rakipleri ile arasındaki artı farklardan biridir.

Eksi hanesine gelindiğinde ise;
– Çoğu insanın aşamadığı bu otomobillerin Chevrolet değil hala Daewoo olduğunu düşünmesidir. Bu kesinlikle yanlış bir eksi düşüncedir belirtelim. Lakin yeni üreticisinin adını yüceltmek istemesini düşünürsek hala Daewoo kalitesinde olduğunu düşünmek yanlıştır.
– Önceki modellerde tasarımsal eksiklikler vardı. Bunların devam ettiğini düşünenler araçları yakından incelemeliler.

“Chevrolet Aveo” ikinci el Pazar fiyat aralığı aşağıdaki gibidir;
Chevrolet Aveo 1.2 2006 Model Fiyatı: 13.250 TL’dir.
Chevrolet Aveo 1.4 SX 16V 2007 Model Fiyatı: 24.000 TL’dir.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle