Alfa Romeo Brera

Alfa Romeo, Brera modeli ile son zamanlara damga vuran otomobil firması durumundadır. Avrupa’ya damga vuran bu araç, gerçekten şık tasarımı ve mükemmel görüntüsü ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Araç, tasarımcılar tarafından gerçekten muazzam derecede özenli olarak hazırlanmış. Aracın yeni Navigasyon sistemi ve araçta bulunan yol tutuş özellikleri mükemmel. Aracın içerisinde ön ve arka dâhil olmak üzere 6 adet hava yastığı (Airbag) bulunmaktadır. Koltuk mesafeleri öne ve arkaya 18 cm genişlik kapasitesine sahiptir.

Alfa Romeo Brera’da son derece güçlü bir motor bulunmaktadır. 2.2 Litre 185 beygir ve 3,2 Litre 260 beygir benzinli, 2,4 Litre 200 Beygir dizel olmak üzere 3 adet motor seçeneği bulunuyor. 3.2 Litrelik motor sisteminde 4 tekerlekten çekiş sistemi bir arada sunuluyor. Aracın fren sistemi son derece mükemmel durumdadır. Araçta insanların can ve mal güvenliği gerçekten muazzam derecede düşünülmüş.

Araçta bulunan süspansiyon sistemi, diğer araçlara göre çok daha mükemmel derecede dizayn edilmiş. Avrupa’da ve dünya’da birçok kullanıcı ve araba sever tarafından Avrupa’nın en şık otomobili olarak gösterilen Alfa Romeo Brera, son zamanlarda en çok konuşulan model durumunda bulunuyor.

Aracın hemen hemen hiçbir olumsuzluğu bulunmuyor ve sizlere önemle üstünde duracağımız olumsuz bir özellik pek bulamadık. Euro NCAP testinde 4 yıldız alan bu aracı sizlere kesinlikle öneriyoruz.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle