Subaru Legacy

Subaru Legacy 2010

Zaman içerisinde dünya otomobil firmaları arasında söz sahibi olabilecek konuma ulaşan Subaru firması, çıkardığı yeni model ve teknolojili araçlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu araçlardan birisi de hiç kuşkusuz Yeni Legacy modelidir. Legacy modelini incelemeye alalım sizler için.

Aracımız dıştan bakıldığında son derece mütevazı ve kaliteli bir görünüme sahip durumdadır. Aracımızda otomatik yanan farlar yıkayıcı teknoloji ile konumlandırılmış durumda bulunuyor. Alüminyum alaşımlı jantlar ve elektronik Sunroof ile de yeni Legacy dikkatleri üzerinde topluyor.

Aracımızın iç tasarımına bakacak olursak deri koltuklar ve deri direksiyon simidi muazzam bir görünüş katmış durumdadır. Elektrik kontrollü ve 8 yönlü sürücü koltuğu ve bunun yanı sıra koltuk ısıtıcıları da harika bir şekilde konumlandırılmıştır. Koltuk ısıtıcıları sadece sürücü ve yanındaki yolcu koltukları için konumlandırılmıştır.
Elektronik camlar, merkezi kilit sistemi, yağmur sensörü ve harita okuma lambaları aracın diğer özelliklerinden sadece bazılarıdır. Ayak dinlendirme konsolu ve içten bagaj kapağı kontrolü de aracımızı güzel kılan özellikleri arasında yer almaktadır. Aracımızda güvenlik detayları da son derece ince düşünülmüş gibi gözüküyor. Aracımızın güvenlik detaylarına şöyle bir değinecek olursak;

Simetrik ve sürekli olan dört çeker teknolojisi, Araç dinamik kontrol sistemi [VDC], Çekiş kontrol sistemi, Direksiyon destek kirişi, EBD, ISOFIX, İmmobilizer ve ABS desteği ile aracımız güvenlik bakımından da son derece donanımlı olarak siz araba severlerin karşına çıkıyor.

Aracımızda 2,0 Litrelik DOHC teknolojili Turbo Motor sistemi bulunmaktadır. Bu motorda elektronik gaz kelebeği sistemi de ilk defa bu modelde kullanılmıştır. Yeni Subaru Legacy ile sürüş keyfinin tadını çıkarmak istiyorsanız çevrenizdeki Subaru yetkili satıcısını ziyaret ediniz.

0 0 oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle