kacmodel.com

Ssangyong Actyon

23 Nisan 2010 Yorum yapılmamış yorumlar trackback

Ssangyong, zaman içerisinde ürettiği cüsseli ve kaliteli araçlar ile adını tüm dünyaya duyurmaya devam ediyor. Ülkemizde adını Kasımpaşaspor arkasındaki sırt reklamı ile yavaşça duyuran Ssangyong, tanındıkça ürettiği araçları daha rahat satabileceğini düşünüyoruz.

Aracımızın motor seçeneği olarak 2.0 XDI, 1998cc silindir hacmi, 141/4000 Maksimum güç ve 310/ 1800-2700 Maksimum Tork üretebiliyor. Aracımızda 5 vites manuel ve 4 vites otomatik şanzıman sistemleri bulunmaktadır. Aracımızda şehiriçi 10,4, şehirdışı 6,3 ve ortalama 7,4 litre yakıt sarfiyatı olmaktadır. Arka koltuklar dik konumda iken 661 litre olan bagaj hacmi, koltuklar yatırıldığında 1614 litreye kadar çıkıyor.

Aracımız güvenlik açısından da son derece yüksek kalite sunmaktadır. Sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan hava yastıkları, ESP, ABS, ASR, HBA, HDC, ARP sistemlerini bünyesinde barındırmaktadır. Aracımızın standart donanım özellikleri de son derece kalite ile bezenmiş durumdadır. Part time 4×4 çekiş sistemi, aksesuar prizi, ISOFIX, Entegre porya kilit sistemi ile aracımız son derece harika özelliklere kavuşturulmuş durumdadır.

Aracımızda Immobilizer ve Navigasyon sistemi de mevcut durumda bulunmaktadır. Otomatik klima ve 16 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar, araca apayrı bir hava katmıştır. Aracımız son derece kaliteli malzemeden bizzat ünlü teknisyenler tarafından dizayn edilmiştir. Araç, diğer Ssangyong modellerine kıyasla bir basamak daha üstte demek pekte mümkün değil çünkü Ssangyong, hep aynı kalitede ve yüksek metrajlı arabalar üretmekte. Bu da gider getirir. Ancak araçtan elde edilen gelir gideri %95 oranında ancak karşılayabiliyor. Aracın fiyatları 52.000 ile 62.000 TL arası değişmektedir.


Yorum yapılmamış

Yorum Yap